Başkanın Mesajı eski - Masmo.org
DOLAR: 5.70 TL
EURO: 6.32 TL

Başkanın Mesajı eski

Değerli Meslektaşlarım;

nezih özgenç

Değerli Meslektaşlarım,

Yıl sonu işlemleri, Geçici Vergi, Gelir Vergisi , Kurumlar Vergisi , KOSGEP Kredileri, iş kur ve istihdam teşvikleri ile birlikte zamana karşı yarıştığımız kış ve bahar aylarını geride bırakırken ailecek bir tatil yapabilme , kendimize zaman ayırabileceğimiz hayallerini kurduğumuz yaz ayına kavuşmuş bulunmaktayız. Bu zorlu süreçlerde bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ailelerimiz ve kendilerine çoğu kere zaman ayıramadığımız çocuklarımızla ne kadar övünsek azdır.

Kaynaşma, paylaşma, yardımlaşma, sevgi ve saygının, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, insani değerlerimiz ve merhamet duygusunun ve barışın öne çıktığı mübarek ramazan ayı hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.

Dünyada yayımlanan raporlar önümüzdeki yıllar dijitalleşme , e –ticaret ve bulut teknolojilerinin öne çıkacağı işletmeleri ve kobileri bu teknolojilere hazırlama yine biz mali müşavirlerin öncülüğünde ve katkılarıyla gerçekleşecektir. Meslektaşlarımızın bilgi tecrübelerine katkı yapacak değişen teknolojilere göre daha çok raporlama, danışmanlık konuları olmak üzere eğitimlerimizi planlayarak kendimizi geleceğe planlamalıyız.

9 Haziran Başkanlar Kurulu ve 10 Haziran’ da yönetmelik değişikliklerinin görüşüleceği Türmob olağanüstü kongresine delegasyonumuzla katılarak odamızı temsil edeceğiz.

Odamız arsa komisyonu Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü’ yü ziyaret ederek gelecekte oda binamızı inşa edebileceğimiz arsa tahsisi hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Sayın kaymakamımız konu ile ilgili çalışma yaptıracağını ve sonucunu bizlerle paylaşacaklarını dile getirdiler.

Sizlere katkı sağlayacağına inandığımız Maya Kolejleri ve Bilgi Hastanesi ile indirim anlaşmaları imzalanmış ayrıca Özel Akdeniz Hastanesi ile görüşmeler yapılmış önümüzdeki günlerde protokol karşılıklı olarak imzalanacaktır.

Mesleğimizin tanıtımına, vizyon ve misyonuna katkı yapacağına inandığımız dergimizin hazırlıkları devam etmekte olup siz meslektaşlarımızın yazılarınız ve düşüncelerinizle çalışmalara katkı vermenizi bekleriz.

Yönetim olarak bir yılı geride bırakmış bulunmaktayız. Bu süreç içersinde emek ve zamanlarını ortaya koyan tüm kurul  ve komisyon üyelerimize ve çalışmalarımıza katılımlarınız ve özverilerinizden dolayı siz meslektaşlarımız ve aday meslektaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle sizin ve ailenizin mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir gelecek dilerim.

Saygılarımla

Nezih ÖZGENÇ

BAŞKAN

 

  • Başkanın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
  • 
    Yukarı Çık